(59) 8144919

Kalendarz imprez

2014 - czerwiec

7-8.06.14 godz.10.00 XVII Festiwal Piosenki Dziecięcej BURSZTYNOWE SŁONECZKO

Dom Kultury w Ustce jest organizatorem Nadbałtyckiego Festiwalu Piosenki Dziecięcej Bursztynowe Słoneczko. Mamy za sobą już XVI edycji. W tym roku impreza odbędzie się w dniach 7-8 czerwca. Pierwszego dnia od godz. 10.00 odbędą się przesłuchania konkursowe. Drugiego dnia o godz. 16.00 zapraszamy na Koncert Galowy, podczas którego zaprezentują się laureaci oraz uroczyste wręczenie nagród.
To jedyny w naszym regionie dwudniowy ogólnopolski festiwal piosenki dziecięcej cieszący się dużym powodzeniem. Jest on dobrą okazją spotkania się młodych wokalistów z różnych części kraju, którzy mogą skonfrontować swoje umiejętności z rówieśnikami, nawiązać nowe przyjaźnie. Festiwal ma też na celu popularyzację i promocję naszego regionu oraz podkreślenie jego nadmorskiego charakteru. Rozpowszechnia walory turystyczne i kulturę Pomorza. Każdy uczestnik festiwalu wykonuje piosenkę o tematyce morskiej.
Mamy nadzieję, że i tegoroczna edycja imprezy stanie się "świętem" dla młodych ludzi zainteresowanych muzyką, śpiewaniem, będzie czasem wielu pozytywnych emocji. ZAPRASZAMY!
REGULAMIN dostępny jest na naszej stronie w zakładce "Konkursy i Festiwale"

 

10.06.2014 r. godz. 18.00 - Przedsezonowa wystawa fotografii

Otwarcie poplenerowej wystawy "Ustka - zapis przedsezonowy". Wystawa prac uczestników pleneru fotograficznego. Miejsce: Dom Kultury w Ustce.

 

13.06.2014 r. godz.17.00 - XI Ustecki Festiwal Filmów Amatorskich

Projekcja konkursowych filmów, gala wręczenia nagród.

 

26.06.2014 r. godz. 17.00 - Młodzieżowa wystawa fotografii

Wystawa prac uczestniczek młodzieżowych warsztatów fotograficznych, które odbywały się BCK. Miejsce: Bałtyckie Centrum Kultury, ul. Kosynieów 21.